Euro.Message madebycat
Residence

AKMERKEZ RESIDENCE

Modern yaşamın sistematik konfor anlayışına sahip olmak için, Akmerkez Residence sizi bekliyor. Akmerkez Ticaret Merkezi'nin üç kulesinden biri olan 23 katlı görkemli bina, çağdaş duruşun en büyük simgelerinden biri olarak, İstanbul'un eşsiz manzarasına karşı en üst düzeyde keyifli bir yaşam şekli sunuyor.

1994 yılından itibaren seçici şehir tutkunlarının birinci tercihi olmaya devam eden Akmerkez Residence, üçgen yapısal formunun getirdiği ayrıcalıklı imkânlarla, konuklarına gün ışığından eşit faydalanan, şıklık ve fonksiyonelliğin aynı noktada buluştuğu dairelerde hizmet veriyor. Alanları 96m2 ve 306m2 arasında değişen dairelerin, dekorasyonunda İtalyan tarzının minimal çizgileri dikkat çekiyor. Bu minimal anlayış, servis ve hizmetler konusunda yerini maksimal bir anlayışa bırakıyor. Residence sakinleri, fitness center, sauna, yüzme havuzu, kapalı otopark, çamaşır ve kuru temizleme hizmetlerinden 24 saat yararlanabilirken, modern teknolojiyle desteklenmiş özel güvenlik sistemiyle de şehrin merkezinde en güvenli yaşam koşullarını deneyimleme fırsatına sahip oluyorlar.

Akmerkez Residence yaşamını tercih edenler, şehrin kaotik ve yorucu temposuna girmeden kuaför, süpermarket, eczane, terzi ve banka gibi ihtiyaçlarını Akmerkez'de bina içi geçiş yaparak halledebiliyorlar. Ayrıca aralarında "İstanbul'un en iyi İtalyan restoranı" ödülünü almış Paper Moon'un da yer aldığı seçkin restoranlar, en trend kafeler, dünya modasını yakından takip eden ve sunan markalar, vizyondaki en iyi filmlerin gösterildiği sinema salonları residence sakinlerinin sadece bir adım ötesinde.

Şehrin merkezinden vazgeçemeyenlerin kendilerine yarattıkları ayrıcalıklı bir yaşam merkezi: Akmerkez Residence