MENU

TR /EN A+ A-

İşbu Gizlilik Politikası; kişisel gizlilik haklarına saygı duyan ve bunu sağlamaya çaba harcayan Akmerkez’in, www.akmerkez.com.tr sitesini ziyaret eden kişilerin hangi bilgilerini nasıl topladığını, kullandığını, sakladığını ve koruduğunu açıklamaktadır. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile açıklamalar şu şekildedir:

Ziyaret ettiğiniz www.akmerkez.com.tr sitesinde istatistiksel amaçlı log dosyalarının kaydı tutulmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş/çıkış sayfalarınızın gibi standart bilgileri içermektedir.

Log dosyları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve kişisel gizlilik haklarınızı ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir.

Ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş/çıkış sayfalarınız kesinlikle şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

Sitemizin bazı bölümlerinde kullanıcı kolaylığı sağlaması açısından kullanılan çerezler tamamen sizin izninizle gerçekleşmektedir. Çerez kullanımını engellemek istemeniz halinde internet tarayıcılarınızın ayarlarını değiştirmeniz yeterlidir.

Ziyaret etmiş olduğunuz www.akmerkez.com.tr sitesi içerisindeki tüm içerik ve fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu Akmerkez’e aittir.

www.akmerkez.com.tr sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize iletişim sayfamızda yer alan “BİZE ULAŞIN” kısmından iletebilirsiniz.