MENU

TR /EN A+ A-

CONCIERGE+

Akmerkez Concierge+ size hangi hizmetleri sunuyor?

Akmerkez Concierge+’ın sunduğu hizmetler ve kişiye özel çözümlerle en rahat alışveriş deneyimi Akmerkez’de.

Ayrıntılı bilgi için

AKMERKEZ CONCIERGE+

(0549) 566 00 62

TESLİMAT

Siz arkadaşlarınızla kahve içerken veya sinemadayken AKMERKEZ CONCIERGE+, market veya eczane gibi alışverişlerinizi yapıyor; evinize veya istediğiniz noktaya teslim ediyor. İstediğiniz mağazadan istediğiniz ürünü alıp çantalarınızı taşıyor. Mağazada unuttuğunuz paketlerinizi alıp size teslim ediyor.

AKMERKEZ HAKKINDA BILGILENDIRME

Aradığınız mağaza nerededir? Hangi ürün nerede bulunur? Akmerkez hakkında öğrenmek istediğiniz her şey için AKMERKEZ CONCIERGE+ size yardımcı oluyor.

VESTİYER VE EMANET

Eşyalarınızı bırakıp rahat bir şekilde gezmek veya alışverişinize devam etmek isterseniz AKMERKEZ CONCIERGE+ emanetlerinizi teslim alıyor, alışveriş merkezinden çıkarken size teslim ediyor.

BİLGİLENDİRME

Haftanın her günü 10.00 - 22.00 saatleri arasında, AKMERKEZ CONCIERGE+ yol durumundan adres bilgisine kadar aklınıza gelen her konuda sorularınızı yanıtlıyor.

Easy Point – Click&Collect

Anlaşmalı markalardan yaptığınız internet alışverişlerinizi Easy Point noktalarından teslim alabilirsiniz.

Easy Point – Miniport

THY yolcularına yönelik Miniport hizmeti ile, seyahatiniz öncesinde bagajlarınızı Akmerkez Miniport noktasına bırakabilirsiniz. Bu sayede siz rahatça gezip alışverişinizi yaparken, bagajlarınız İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki Miniport ofisine güvenli bir şekilde teslim edilir.

Teslimat

Akmerkez Hakkında Bilgilendirme

Vestiyer ve Emanet

Bilgilendirme

Easy Point – Click&Collect

Easy Point – Miniport