MENU

TR /EN A+ A-

Etkinlik Takvimi

Akmerkez'de Her Yol Wepublic'e Çıkar!

KAMPANYA “HEDİYE ÇEKİ KAZANIM”KURALLARI:

1. Kampanya 22 Eylül 2017 tarihi sabah saat 10:00 ile 25 Eylül 2017 tarihi akşam saat 22:00 arasında Akmerkez Alışveriş Merkezi’nde bulunan mağazalardan yapılan alışverişlerde geçerlidir. Katılımcılar, belirtilen tarih ve saat aralığında aynı gün içerisinde Akmerkez’de bulunan bir veya birden fazla mağazadan yaptıkları alışverişin %50’si değerinde Wepublic’den hediye çeki kazanacaktır.

2. 22 Eylül 2017– 25 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılan alışverişlerin fiş / faturaları 26 Eylül 2017 tarihine kadar Akmerkez Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan kampanya masasına ibraz edilebilecektir. Bu tarihe kadar kampanya masasına ibraz edilmeyen fiş / faturaların ilgili tarihten sonra kabulü yapılamayacak, ilgili fiş/faturalar ile hediye çekine hak kazanılamayacaktır. .

3. Kampanya kapsamında, aynı güne ait bir kişiye verilecek Wepublic hediye çeki bedeli en fazla 500.-TL(BeşYüz Türk Lirası)’dir. Bir kişi aynı gün için, alışveriş tutarı ne olursa olsun, 500.-TL(BeşYüz Türk Lirası)ndan daha fazla değerde Wepublic hediye çeki kazanamaz.

4. Wepublic hediye çeki kazanılması için Akmerkez Alışveriş Merkezi’nde bulunan bir veya birden fazla mağazadan yapılan toplam alışverişin alt limiti 100.-TL(Yüz Türk Lirası) olmalıdır.

5. Kampanya boyunca Akmerkez’de bulunan markalardan alınan fiş / faturalar sadece 1 (bir) defa kullanılabilmektedir. Kampanya masasına ibraz edilen fiş / faturalar kaşelenecektir. Kaşelenen fiş ve faturalar bir daha kampanya kapsamında kullanılamaz.

6. Kampanya kapsamında Akmerkez’de bulunan mağazalardan alınan ürünlerin ilgili mağazalara iade edilmesi durumunda hediye çeki bedeli katılımcı tarafından kampanya masasına iade edilecektir.

7. Kampanyadan faydalanacak olan katılımcıların kimlik ibrazı gerekmektedir. İsim – soyad, doğum tarihi, TC kimlik numarası, T.C. kimliği olmayan yabancı uyruklu katılımcılar için pasaport, e-mail ve telefon bilgilerini vermesi zorunludur. Bu bilgilerin tamamı kampanya masası tarafından alındıktan sonra katılımcılar Wepublic hediye çeki kazanmaya hak kazanacaktır.

8. Wepublic hediye çekleri kişiye özeldir. Satılamaz, devredilemez.

9. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Akmerkez dilediği zaman kampanyayı sona erdirebilir.

10. Akmerkez Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan mağazaların çalışanları kampanyadan faydalanamaz.

11. Tekel, alkol ürünleri, ziynet altın, döviz alım ve satımları kampanyaya dahil değildir.

12. Tüzel kişiler kampanyadan faydalanamaz.

13. Kampanyadan faydalanmak isteyen katılımcıların doğum tarihi 1 Eylül 2001 veya öncesi olmalıdır.

14. Kampanyadan faydalanan katılımcıların fiş / faturalarını kampanyanın bitiş tarihi olan 30 Eylül 2017 tarihine kadar saklamaları gerekmektedir.

15. Kullanım hakkı kazanılan Wepublic hediye çeklerinin kaybolması durumunda hediye çeki tekrar verilemez. Katılmcı hediye çeki hakkını kaybetmiş olur.

16. Papermoon, Villa Döviz ve Wepublic kampanyaya dahil değildir.

17. Akmerkez’den alınan otopark ve vale fişleri kampanyaya dahildir. Aynı güne ait en fazla 2 adet otopark ve 2 adet vale fişi kabul edilecektir.

18. E-fatura ile yapılan alışverişlerde hediye çeki alınabilmesi için bilgi fişi veya irsaliye ibrazı zorunludur. İbraz edilen e-faturaların alınan mağaza tarafından kaşelenmesi ve imzalı olması, e-faturaların üzerinde müşteri ad ve soyadının olması zorunludur. Bu bilgilerin tam olmadığı e-faturalar karşılığında Wepublic hediye çeki verilemeyecektir. Hediye çeklerinin kullanım hakkı sadece e-fatura üzerinde ismi yazan kişide olabilecektir.

19. Kampanya kapsamında alınan tüm bilgiler gizli olarak tutulacak, sadece Akmerkez tarafından saklanacaktır, üçüncü kişiler veya kurumlar ile kesinlikle paylaşılmayacaktır.

KAMPANYA “HEDİYE ÇEKİ KULLANIM” KURALLARI:

1. Kampanyada verilen hediye çekleri, 30 Eylül 2017 tarihine kadar Wepublic’te yapılacak alışverişlerde çekin üzerinde belirtilen TL değerinde anında indirim olarak kullanılabilir.

2. Hediye çekleri diğer kampanyalarla birleştirilemez.

3. Cozy kuaför, Wepublic hediye çekleri, gıda ve taşıt ürünleri kampanyaya dahil değildir.

4. Hediye çeklerinin tamamının harcanamaması durumunda kalan hediye çeki tutarları karşılığında nakit para, kredi kartına iade, hediye çeki / kartı vb. talep edilemez.

5. Wepublic hediye çekleriyle alınan ürünlerin değişimi, kampanya bitiş tarihi olan 30 Eylül 2017 saat 22.00’ye kadar yapılabilir. Bu tarihten sonra değişim yapılamaz. Ayıplı ürünler müstesnadır.

6. Kampanya kapsamında iade kabul edilmez. Ayıplı ürünler müstesnadır.

7. İndirim yasaklı markalarda geçerli değildir.

Tarih: 22 Eylül 2017 - 24 Eylül 2017

Saat: 10:00-22:00