EN

Akmerkez’de hayvan dostlarımıza kapımız her zaman açık. Kapalı alanlarda taşıma çantası içinde, taşıma çantanız yok ise danışmadan veya güvenlikten talep edeceğiniz evcil hayvan puseti ile evcil hayvanlarınızla misafirimiz olabilirsiniz.

Akmerkez minik misafirlerini Anne-Çocuk Buluşma Merkezi etkinlikleriyle hijyen ve sosyal mesafe kuralları gereğince sınırlı kontenjan ile ağırlıyor. Etkinlikleri buradan takip edebilir, randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.

Etkinliklerimize buradan ulaşabilirsiniz. Kampanyalardan haberdar olabilmek için websitemize üye olabilir ve @akmerkez instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Akmerkez Pazartesi - Pazar 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.  Bayramlar ve özel günler için çalışma saatlerimiz @akmerkez ınstagram hesabı üzerinden duyurulmaktadır.

Akmerkez’de kaybettiğiniz eşyaların takibi için Akmerkez danışmasını arayabilir veya info@akmerkez.com.tr adresine mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alışveriş kısmında yer alan markalar arasında arama yapabilir, aradığınız markanın iletişim ve kat bilgilerini websitemizde bulabilirsiniz.

Akmerkez yönetiminin mağazaların insan kaynakları süreci ile bir bağlantısı bulunmamaktadır. Çalışmak istediğiniz firmaya doğrudan başvurabilirsiniz.

Akmerkez’in size önereceği stant alanları ve gerekli koşullar hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Emanet ve vestiyer hizmeti hijyen ve sosyal mesafe kuralları uygulanarak verilmektedir.

Akmerkez’e ulaşmak için en yakın metro istasyonu Nispetiye İstasyonu’nu kullanabilirsiniz.